Crossfaith na Pol’and’Rock Festival

Muzyka grana przez tę japońską kapelę zupełnie odbiega od tego, czego słucham na co dzień. Jednak to, co zrobili na scenie wywarło na mnie ogromne wrażenie. Cały skład to istne demony sceniczne. Radykalne połączenie ciężkiego, ekstremalnie metalowego grania z mroczną, agresywną muzyką elektroniczną w ich wykonaniu tworzy potężne, miażdżące wręcz, brzmienie zainspirowane w równej mierze muzyką Slipknot, jak i nagraniami The Prodigy czy mocnym basem Skrillexa.

Twórczość Crossfaith pokazuje, że muzyka tworzona przez maszyny doskonale komponuje się z łamiącymi gitarowymi riffami, krzykiem i growlem oraz z morderczym rytmem perkusji. Crossfaith są znani z nadzwyczajnej energii scenicznej i z genialnej techniki instrumentalnej i wokalnej. Na scenie muzycy dają z siebie wszystko, a publiczność ma okazję wziąć udział w niepowtarzalnym, zainspirowanym wizjami dystopijnej przyszłości widowisku.

Całość wykonana niezawodnym Fuji X-T2 z zestawem obiektywów FUJINON XF16mm F1.4 R WR, FUJINON XF35mm F1.4 R WR, FUJINON XF50-140mm F2.8 R LM OIS WR oraz szelkami dla fotografów Maciej Figiel Leatherwork