„Wakacyjna Trasa Dwójki” w Łomży

To był naprawdę wyczerpujący wieczór. Tłumy mieszkańców Łomży, ale i okolicznych miejscowości zdecydowały się obejrzeć koncert z gwiazdami na żywo.

Na gigantycznej scenie zaprezentowali się Thomas Anders z Modern Talking Band, Krzysztof Cugowski, Halina Młynkowa, Danzel, Stachursky, Boys, Milano, czy Paweł Stasiak i Papa D.

Dzięki „uprzejmości” TVP miałem okazję wspaniale zintegrować się z publicznością zgromadzoną pod sceną. Z uwagi na praktyczny brak przygotowania miejsc dla fotoreporterów większość naprawdę dobrego show wykonana została spod barierek.

Nie była to komfortowa sytuacja zarówno dla mnie jak i przede wszystkim osób oglądających widowisko. Może nie jestem dużym facetem, ale poszerzony o dwie sakwy i co chwilę zmieniając obiektywy nie byłem wymarzonym kompanem pod sceną 🙂 Na szczęście wszyscy wytrzymaliśmy w symbiozie. Dlatego z tego miejsca pozdrawiam wspaniałe towarzystwo z którym spędziłem dwie godziny.

Po raz pierwszy do X-T2 zapiąłem FUJINON XF 56mm F1.2 R. Bardzo dobre, precyzyjne i OSTRE szkło. Fakt wolne, ale jak widać nawet podczas takiego koncertu dało radę. Dodatkowo FUJINON XF16mm F1.4 R WR
FUJINON XF35mm F1.4 R WR