Knockout Boxing Night 6

To była noc ośmiu zawodowych pojedynków i jednej walki na zasadach boksu olimpijskiego. Wszystko w ramach gali Knockout Boxing Night 6. W walce wieczoru Krzysztof „Diablo” Włodarczyk na punkty pokonał Alexandru Jura z Rumunii. Dla „Diablo” była to 62 walka Krzysztofa Włodarczyka i 57 zwycięstwo.

Cała gala pełna była emocji i prawdziwego bokserskiego sportu. Komplet publiczności w Hali im. Olimpijczyków Polskich wielokrotnie dawał o osobie znać. Boks inaczej ogląda się w telewizji, inaczej na żywo, inaczej blisko ringu, a zupełnie inaczej gdy jest się fotografem. Uchwycenie chwili, gdy jest się pod ringiem dzieląc emocje z zawodnikami i kibicami nie jest łatwe. Adrenalina, która temu towarzyszy jest naprawdę spora.

To była świetnie zorganizowana gala, a karta walk była imponująca nie tylko na papierze. Jedyne czego żałuje to pojedynków Laura Grzyb vs Branka Arambasic oraz Fiodor Czerkaszyn vs Kasim Ouma. Mogły trwać dłużej i skończyć się efektowniejszymi zwycięstwami.

Dzięki KnockOut Promotions i Daniel Bartłomowicz! Świetna impreza! O poprzedniej Knockout Boxing Night 3 mogę powiedzieć dokładnie to samo.

Fuji X-T2 dla których nadal jet to aparat zabawka w połączeniu z FUJINON XF16mm F1.4 R WR, FUJINON XF35mm F1.4 R WR oraz FUJINON XF50-140mm F2.8 R LM OIS WR jak na moje oko spisały się świetnie. Podobnie jak Szelki Maćka Figiel Leatherwork. One przeszły ze mną naprawdę dużo i cały czas są w świetnej formie o czym przekonacie się już niebawem. Bo między innymi podczas tej gali zbierałem materiał do podsumowania video.