Bodypainting, czyli Adam w Akcji

Muszę przyznać, że cała historia zaczęła się dość dawno, a po różnych perturbacjach w końcu udało mi się wrzucić zdjęcia na stronę.

Z Adamem Brzezowskim spotkaliśmy się podczas Tattoo Białystok vol.2

Podczas kilku godzin konwentu Adam wykonał kawał świetnej roboty, co widać na zdjęciach z wydarzenia. Potem powstał pomysł, by dodatkowo uwiecznić modelkę ” Super hero” na szybkich zdjęciach. Dodatkowo otrzymała jak na super bohatera przystało pojazd w postaci roweru wykonanego ręcznie przez Kamilos Kreationz

Brzezowski Bodypainting to projekt który powstał w 2016 r. Jest to to kreatywny eksperyment łączący zmysłową naturę żywego ciała z malarskim wyrazem szerokiej gamy kolorów, cieni i kształtów. Proces malowania i efekt końcowy pozbawia modelkę dotychczasowej wizualnej tożsamości zmieniając zupełnie jej wygląd. Efekt końcowy jest ulotny, dla tego poprzez publiczne tworzenie artysta ukazuje cały proces przemiany wciągając widzów do swojego malarskiego świata. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Mam nadzieję, że w tym roku przy kolejnej edycji imprezy stworzymy coś równie ciekawego.

Tattoo Białystok 30 mar o 09:00 – 31 mar o 20:00 ZAPRASZAM